התובעת נמצאה זכאית לפיצוי נוסף בערכאת הערעור

התובעת נמצאה זכאית לפיצוי נוסף בערכאת הערעור

 עא (י-ם) 54491-09-11 פלונית אלמונית נ’ הפול המאגר הישראלי לביטוחי רכב

בערעור לביהמ”ש המחוזי בירושלים על החלטת ביהמ”ש השלום בי-ם נטען על ידינו כי היקף הפיצוי שניתן לתובעת בביהמ”ש השלום אינו הולם את נזקיה.

ביהמ”ש המחוזי בירושלים קיבל את הערעור של התובעת והעלה את סכום הפיצוי ב100,000 ₪ נוספים לאחר שהוכח כי התובעת הייתה בזמן התאונה בתחילת דרכה המקצועית כעובדת היי-טק, משמע שפוטנציאל ההשתכרות שלה הינו באיבו ואינו משקף את המשך דרכה המקצועית של התובעת.

כמו כן, ביהמ”ש המחוזי העלה את הפיצוי בגין נכותה התפקודית של התובעת שעבדה, כאמור, בתחום ההיי-טק, לאחר שביהמ”ש השלום פסק פיצוי קטן בגין ראש נזק זה נוכח אופי עיסוקה והכשרתה של התובעת, שלא מחייבת פעילות גופנית.

עו"ד מוטי ארד
עו"ד מוטי ארד

זקוקים לייעוץ?
אנחנו כאן למענכם.

ביקורות

תודה רבה על הטיפול המקצועי, הישר והמהיר! הגעתי אל מוטי מהמלצה, ועכשיו אני ממליצה!
romina inger
romina inger
12:35 24 Aug 20
שרות ויחס אישי, עוזר לעבור את כל הברוקרטיה ללא התערבות הלקוח.. אני ממש מרוצה ושמח להמליץ לכם על המשרד, תודה רבה מוטי !!!!
Dudi Hagbi
Dudi Hagbi
06:38 17 Aug 20
ברצוני להודות על הטיפול המקצועי והמסור ותוצאות מעל המצופה בתיק שלי של תאונת דרכים על ידי צוות המקצועי ואיכותי. צוות עם יחסי אנוש מצוינים, נעים הליכות.ממליצה בחום מכל הלב. 5 כוכבים והמון תודה!
Margaret Stopnitsky
Margaret Stopnitsky
16:26 10 Aug 20
הגעתי למוטי ע'י קורבת משפחה, היחס היה אנושי ובעיקר מקצועי ברצוני להודות לך על הסבלנות המרובה שהיית צריך איתי ובשביל התביעה המדוברת ממליצה בחום רב .מקצועי ,אמין,אנושי.תודה אורחן שי
אורחן שי
אורחן שי
16:19 26 Jul 20
במהלך ההיכרות ארוכת שנים עם עוה"ד מוטי ארד וצוות משרדו, פגשתי אנשים מדהימים, קיבלתי יחס חם וטיפול מהיר בתביעות נזקי גוף ברמה מקצועית מעולה כל פעם שנדרש. מביע הערכה רבה למוטי ומאחל שנים ארוכות של עשייה, הוגנות וצדק.
Guy Most
Guy Most
06:59 22 Jun 20
אני פניתי לעו״ד מוטי בקשר לתאונה באוטובוס .חייבת לציין שקבלתי שירות הכי מקצועי שיש ,הרגשתי שאני בידיים טובות ואפשר לסמוך על מוטי ב100%.במילה אחת-אלוף.מבחינתי מעכשיו אין עו״ד אחר. ממליצה בחום !
dina medvedovskiy
dina medvedovskiy
15:20 21 Jun 20
למשרד של עו״ד מוטי ארד הגעתי לאחר המלצה מחברת משפחה קיבלתי אוזן קשבת,שרות מקצועי ואמין פשוט סמכתי עליו בעצימת עיניים בכל התייעצות או המלצה לגבי התביעה שלי. גם אני אמשיך להמליץ ולשלוח אליו כל מי שיצטרך מומלץ מאוד
Liraz Knafo
Liraz Knafo
12:45 21 Jun 20
עזר לי ממש מעריך המון! ממליץ בחום רב טיפול ויחס מעולה
Elior Zakaim
Elior Zakaim
18:58 02 May 20
להתייעצות דחופה עם עו
דילוג לתוכן