דחיית בקשת חברת הביטוח לפסילת חוות דעת של מומחה רפואי

דחיית בקשת חברת הביטוח לפסילת חוות דעת של מומחה רפואי

 רע”א (י-ים) מגדל חב’ לביטוח נ’ פלוני אלמוני 6422-09-11

 במקרה דנן עתרה המבקשת (מגדל חברה לביטוח בע”מ) לביה”מ המשפט המחוזי בירושלים בבקשה לפסילת חוות דעתו של מומחה רפואי, וזאת לאחר שבקשה זו נדחתה בביהמ”ש השלום בירושלים.

 ביהמ”ש המחוזי בירושלים דחה את הבקשה והדגיש כי אין בטענות האמורות  עילה לפסילת מומחה, היות ופסילה מעין זו תיעשה רק כאשר עלול להיגרם לאחד הצדדים עיוות דין או כאשר המומחה פעל בחוסר תום-לב.

 בפי התובעת היו טענות שונות לגבי חוות הדעת של המומחה. המדובר בטענות לאי-מתן משקל להיעדרם של ממצאים ובדיקות אובייקטיביות; להתעלמות של המומחה, לפי הנטען, מכך שהתובע (המשיב) לא פירט את עברו הרפואי, תוך שהוא מנסה לייחס את הבעיות מן העבר לתאונה; טענות לפיהן המומחה התעלם מכך שהתובע פנה לראשונה לטיפול בצוואר רק חודשיים לאחר התאונה; טענות לפיהן המומחה נמנע מלבדוק בדיקה מסוג “בהיסח הדעת” את התובע, הגם שידע שיש לו בעיות אמינות; טענות כי המומחה לא התייחס לעניין אמינותו ומהימנותו של התובע, חרף אינדיקציות בעייתיות בנדון וכן כי המומחה ביסס את חוות-דעתו על תלונות התובע ואף חזר בו מקביעותיו, נוכח ממצאי המל”ל עימם עומת (שהצביעו לפי הנטען על היעדר נכות.

עו"ד מוטי ארד
עו"ד מוטי ארד

זקוקים לייעוץ?
אנחנו כאן למענכם.

ביקורות

תודה רבה על הטיפול המקצועי, הישר והמהיר! הגעתי אל מוטי מהמלצה, ועכשיו אני ממליצה!
romina inger
romina inger
12:35 24 Aug 20
שרות ויחס אישי, עוזר לעבור את כל הברוקרטיה ללא התערבות הלקוח.. אני ממש מרוצה ושמח להמליץ לכם על המשרד, תודה רבה מוטי !!!!
Dudi Hagbi
Dudi Hagbi
06:38 17 Aug 20
ברצוני להודות על הטיפול המקצועי והמסור ותוצאות מעל המצופה בתיק שלי של תאונת דרכים על ידי צוות המקצועי ואיכותי. צוות עם יחסי אנוש מצוינים, נעים הליכות.ממליצה בחום מכל הלב. 5 כוכבים והמון תודה!
Margaret Stopnitsky
Margaret Stopnitsky
16:26 10 Aug 20
הגעתי למוטי ע'י קורבת משפחה, היחס היה אנושי ובעיקר מקצועי ברצוני להודות לך על הסבלנות המרובה שהיית צריך איתי ובשביל התביעה המדוברת ממליצה בחום רב .מקצועי ,אמין,אנושי.תודה אורחן שי
אורחן שי
אורחן שי
16:19 26 Jul 20
במהלך ההיכרות ארוכת שנים עם עוה"ד מוטי ארד וצוות משרדו, פגשתי אנשים מדהימים, קיבלתי יחס חם וטיפול מהיר בתביעות נזקי גוף ברמה מקצועית מעולה כל פעם שנדרש. מביע הערכה רבה למוטי ומאחל שנים ארוכות של עשייה, הוגנות וצדק.
Guy Most
Guy Most
06:59 22 Jun 20
אני פניתי לעו״ד מוטי בקשר לתאונה באוטובוס .חייבת לציין שקבלתי שירות הכי מקצועי שיש ,הרגשתי שאני בידיים טובות ואפשר לסמוך על מוטי ב100%.במילה אחת-אלוף.מבחינתי מעכשיו אין עו״ד אחר. ממליצה בחום !
dina medvedovskiy
dina medvedovskiy
15:20 21 Jun 20
למשרד של עו״ד מוטי ארד הגעתי לאחר המלצה מחברת משפחה קיבלתי אוזן קשבת,שרות מקצועי ואמין פשוט סמכתי עליו בעצימת עיניים בכל התייעצות או המלצה לגבי התביעה שלי. גם אני אמשיך להמליץ ולשלוח אליו כל מי שיצטרך מומלץ מאוד
Liraz Knafo
Liraz Knafo
12:45 21 Jun 20
עזר לי ממש מעריך המון! ממליץ בחום רב טיפול ויחס מעולה
Elior Zakaim
Elior Zakaim
18:58 02 May 20
להתייעצות דחופה עם עו
דילוג לתוכן